ربات نینجاگرام چیست و چه کارهایی می‌کند؟

امروزه افراد زیادی از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئوها استفاده می‌کنند. همچنین این ابزار در فضای مجازی به عنوان نرم‌افزاری پرطرفدار و موفق شناخته شده است، به طوری که شرکت‌ها و افراد زیادی از آن به عنوان فضایی برای کسب و کار، بازاریابی، معرفی کسب‌ و کار یا شخصیت […]

امروزه افراد زیادی از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئوها استفاده می‌کنند. همچنین این ابزار در فضای مجازی به عنوان نرم‌افزاری پرطرفدار و موفق شناخته شده است، به طوری که شرکت‌ها و افراد زیادی از آن به عنوان فضایی برای کسب و کار، بازاریابی، معرفی کسب‌ و کار یا شخصیت و تبلیغات استفاده می‌کنند. این نرم افزار پرکاربرد در ایران نیز جای خود را در بین رقبای خود باز کرده است، به گونه‌ای که بیشتر مردم از این نرم افزار در طی روز ساعات زیادی را استفاده می‌کنند.

با این حال برای اینکه در اینستاگرام شناخته شوید و تعداد دنبال کنندگانتان روز به‌ روز افزایش یابد، باید زمان زیادی را برای آن صرف کنید. برای این کار باید در کنار فعالیت بالا و هدفمند بودن به دنبال محتوایی عالی باشید، در نتیجه این کار به‌ وقت زیادی احتیاج دارد. برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید از ربات‌های هوشمند مانند ربات نینجاگرام استفاده کنید. با استفاده از این ربات می‌توانید در زمانی کمی تمامی این عملیات را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

ربات اینستاگرام | نینجاگرام
ربات اینستاگرام | نینجاگرام

نینجاگرام، بهترین ربات برای اینستاگرام

ربات نینجاگرام یک ربات هوشمند است که می‌تواند کارهای اینستاگرامی شما را همانند آنفالو و فالو کردن، لایک، کامنت و … را بدون نیاز به دخالت شما انجام دهد. این ربات دارای فایل نصبی برای ویندوز (+ قابل نصب روی VPS) می‌باشد که آپدیت‌های سریع و متنوعی نیز به دنبال دارد. همچنین برای انجام کارهای اینستاگرامی نینجاگرام بهترین گزینه است تا این کارها را به صورت هوشمند و با کمترین اشتباه انجام دهد. این ربات می‌تواند در ماه برای شما هزاران فالوور و لایک واقعی بر اساس فیلترهایی مانند علایق، مکان و … به دست آورد.

درباره ربات نینجاگرام

ربات‌های هوشمند اینستاگرام بهترین راه برای افزایش فالوور و لایک واقعی می‌باشد. با استفاده از این ربات‌ها می توانید در کمترین زمان به هدف خود دست پیدا کنید. برای استفاده از ربات نینجاگرام باید فایل نصبی آن را بر روی ویندوز و یا سرور مجازی نصب کنید. سپس این ربات بدون دخالت شما کارهایی که به آن سپردید را (از قبیل افزایش فالوور و لایک واقعی) به صورت کاملا هوشمند انجام می‌دهد.

قابلیت‌های ربات نینجاگرام

ربات نینجاگرام همانند بیشتر ربات‌های اینستاگرامی دارای قابلیت‌های فراوانی است که می‌توانید از آن‌ها به بهترین صورت استفاده کنید. از این ربات با استفاده از فیلترهایی مانند هشتگ، مکان، علایق، فالوور صفحه خاصی بودن و … می‌تواند فالوورهای زیادی جمع‌آوری کند. همچنین بر اساس تایم بندی شده، لیست خاص و … افراد را به صورت هوشمند و خودکار فالو یا آنفالو می‌کند. نینجاگرام بر اساس تنظیمات مختلف می‌تواند لایک خودکار و سوپر لایک به دست بیاورد. همچنین به تعداد مورد نظر کامنت خودکار و یا کامنت همراه با لایک به دست آورد. برای صفحه‌هایی قفل نیز می‌تواند قبول کردن خودکار درخواست فالو را قبول کند.

تمامی مواردی که ذکر کردیم تنها تعدادی از امکانات و قابلیت‌های ربات نینجاگرام بود. هر شخصی می‌تواند با استفاده از این قابلیت‌ها هزاران فالوور و لایک واقعی را به‌صورت دلخواه کسب کند. در ادامه به توضیح قابلیت‌های پیشرفته و فوق‌العاده این ربات می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

قابلیت جمع‌آوری کاربر (gather user)

این قابلیت به شما کمک می‌کند تا بر اساس فیلترهایی که تعیین کرده‌اید، ربات کاربران دلخواهی را برای عملیاتی همچون لایک، کامنت، فالو، آنفالو و یا اعمال تلفیقی انتخاب کند. این قابلیت در انتها به شما فایل متنی با پسوند txt در مورد این امکانات می‌دهد.

انواع جمع‌آوری کاربر در ربات نینجاگرام (gather users in Ninja gram)

در ربات نینجاگرام جمع‌آوری اطلاعات بر اساس گزینه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. این گزینه‌ها شامل: دنبال کردن‌های صفحه مورد نظر، فالوور‌های صفحه مورد نظر، انواع اطلاعات بر اساس برچسب(هشتگ)، موقعیت مکانی، نظرات زیر پست، علاقه‌مندی‌های به تصویر و… است.

ربات اینستاگرام | نینجاگرام
ربات اینستاگرام | نینجاگرام

قابلیت فالوو و آنفالوو در ربات نینجاگرام (Auto follow & Unfollow)

فهرستی که در مراحل قبلی جمع‌آوری کرده‌اید در این قابلیت می‌تواند مفید واقع شود. این ربات با استفاده از فهرستی که در مراحل قبلی به دست آورده‌اید، می‌تواند عملیات فالو یا آنفالو را بر روی صفحه موردنظر اعمال کند. در ادامه اینهارو بررسی می‌کنیم.

آنفالو کردن در این ربات بر اساس مواردی مانند آنفالو کسانی که شما را فالوو کرده اند یا نکرده‌اند(اصطلاحا بک داده‌اند یا نداده‌اند)، بر اساس لیست جمع‌آوری‌شده، بر اساس روز‌های داده‌شده، آنفالو تلفیقی و … صورت می‌پذیرد.

به‌صورت مشابه فالو کردن نیز بر اساس گزینه‌هایی مانند لیست داده‌شده، بر اساس موقعیت مکانی، بر اساس هشتگ و… صورت می‌گیرد.

قابلیت لایک و کامنت خودکار (Auto like & Auto comment)

یکی از راه‌های جذب فالوور واقعی کامنت گذاشتن و لایک کردن پست‌های دیگران است. این کار به عنوان پربازده‌ترین روش‌ها برای افزایش فالوور‌های صفحه و نهایتا باعث بالا رفتن بازدید صفحه شما می‌شود.

لایک خودکار یکی دیگر از قابلیت‌های ربات نینجاگرام است که بسیار مهم و پر ارزش می‌باشد. کارکرد این قابلیت بر اساس، لیست جمع‌آوری‌شده از موقعیت مکانی و برچسب، مانیتور کردن صفحه، مانیتور هشتگ یا لوکیشن، سوپرلایک و … است.

کامنت خودکار نیز مانند لایک خود کار عمل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *