تنظیمات کامنت اینستاگرام

کامنت‌ها در اینستاگرام از محبوب‌ترین راه‌های بازخورد در اینستاگرام هستند. در اینستاگرام قابلیت‌های گوناگونی وجود دارد که باعث رضایت کاربران شده و دل آن‌ها را سرد نمی‌کند. یکی از این قابلیت‌ها تنظیمات متنوع کامنت اینستاگرام است این نوع تنظیمات قابلیت‌هایی مثل بلاک کردن یک کاربر برای کامنت گذاشتن هست به طوری که آن حساب کاربری […]

کامنت‌ها در اینستاگرام از محبوب‌ترین راه‌های بازخورد در اینستاگرام هستند. در اینستاگرام قابلیت‌های گوناگونی وجود دارد که باعث رضایت کاربران شده و دل آن‌ها را سرد نمی‌کند. یکی از این قابلیت‌ها تنظیمات متنوع کامنت اینستاگرام است این نوع تنظیمات قابلیت‌هایی مثل بلاک کردن یک کاربر برای کامنت گذاشتن هست به طوری که آن حساب کاربری دیگر توانایی کامنت گذاشتن یا نظر دادن زیر هیچ ‌یک از پست‌های شما را نخواهد داشت. برای اینکه درباره این تنظیمات اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم با ما همراه باشید.

قابلیت‌های تنظیمات کامنت اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم تنظیمات کامنت اینستاگرام بخش‌های متنوعی دارند؛ در ادامه این قابلیت‌ها را ذکر کردیم:

فیلتری برای کامنت گذاشتن

تنظیمات کامنت اینستاگرام 1
تنظیمات کامنت اینستاگرام 1

بعد از نصب آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام وارد بخش تنظیمات نرم‌افزار شده و در بخش حریم خصوصی (privecy) روی نظرها (comments) کلیک کنید تا بخش مربوطه برای شما به نمایش دربیاید.

تنظیمات کامنت اینستاگرام 2
تنظیمات کامنت اینستاگرام 2
تنظیمات کامنت اینستاگرام 3
تنظیمات کامنت اینستاگرام 3

در بخش اول کنترل‌ها را مشاهده می‌کنید که می‌توانید مشخص کنید «چه کسانی مجاز به نظر دادن هستند» (Allow comments from) و «نظرات چه کسانی مسدود شود»(Block comments from). در حالت پیش فرض این گزینه‌ها به ترتیب روی «همه» (Everybody) و 0 نفر است. برای ویرایش تعداد و افزودن یا کم کردن حسابی در این قسمت، آن بخش را لمس کنید و نسبت به تغییراتتان اقدام کنید.

تنظیمات کامنت اینستاگرام 4
تنظیمات کامنت اینستاگرام 4
تنظیمات کامنت اینستاگرام 5
تنظیمات کامنت اینستاگرام 5

فیلتر خودکار نظرات توهین‌آمیز

در بخش بعدی گزینه‌ای مبنی بر «پنهان کردن نظرات توهین‌آمیز» (Hide offensive comments) در صورت فعال بودن اینستاگرام کلماتی که با عنوان کلمات توهین‌آمیز شناخته است را از بین کامنت‌های فالوورهای شما یا افراد دیگر پاک می‌کند.

 

تنظیمات کامنت اینستاگرام 6
تنظیمات کامنت اینستاگرام 6

فیلتر دستی نظرات توهین‌آمیز

گزینه بعدی که با نام فیلتر دستی نظرات توهین‌آمیز (Manual Filter) شناخته می‌شود به شما این امکان را می‌دهد که خود کلماتی را به عنوان کلمات توهین‌آمیز به اینستاگرام اعلام کنید و در صورتی که یک حساب کاربری از آن کلمه در کامنتی زیر پست شما استفاده کند آن کامنت حذف می‌شود. توجه کنید که برای جا کردن کلمات توهین‌آمیز از هم باید از ویرگول (‌،) استفاده کنید.

 با افزودن کلمات توهین‌آمیز در این بخش می‌توانید به اینستاگرام هم در کمک به تشخیص این کلمات کمک کنید.

در صورت فعال کردن این قسمت با گزینه‌ای برای شما به نمایش در خواهد آمد که عنوان آن «فیلتر کردن کلماتی که اغلب گزارش می‌شوند» است. روزانه میلیون‌ها کامنت در اینستاگرام گذاشته می‌شود و در بین این کامنت‌ها بعضی به اینستاگرام گزارش یا به اصطلاح ریپورت می‌شوند. با فعال کردن این گزینه در صورتی که کلماتی که آمار ریپورت شدن آن‌ها بالا هست در کامنتی زیر پست شما باشد، آن کامنت حذف می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *