راهکاری برای پیدا کردن کافی شاپ!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با همسر و یا دوستان خود به گردش و یا خرید بروید و بعد از آن بخواهید به یک کافی شاپ بروید و یک نوشیدنی بنوشید. اما گاهی که به قسمت خاصی از شهر می رویم نمی دانیم که در اطرافمان چه کافی شاپ هایی وجود دارد […]

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با همسر و یا دوستان خود به گردش و یا خرید بروید و بعد از آن بخواهید به یک کافی شاپ بروید و یک نوشیدنی بنوشید. اما گاهی که به قسمت خاصی از شهر می رویم نمی دانیم که در اطرافمان چه کافی شاپ هایی وجود دارد و کدامشان کیفیت و قیمت بهتری دارند. در این مقاله همراه کافه مپ باشید تا بیشتر در مورد پیدا کردن کافی شاپ صحبت کنیم.

پیدا کردن رستوران یا کافی شاپ؟ چرا؟
پیدا کردن رستوران یا کافی شاپ؟ چرا؟

پیدا کردن رستوران یا کافی شاپ؟ چرا؟

همانطور که در مقدمه گفتیم گاهی ممکن است شما در شهر های بزرگ زندگی کنید و به قسمتی از شهر بروید که تا به حالا در آن به گشت و گذار نپرداخته اید. در این مواقع این نیاز ایجاد می شود که در کجا می شود نوشیدنی مورد علاقه مان را در کنار عزیزانمان بنوشیم؟ با توجه به این که ممکن است در برخی از محل های شهر ها کیفیت اکثر مغازه ها و یا بهداشت آن ها تا حدی دارای مشکلات باشد شاید بهتر است که به هر مغازه ای که در کنارمان قرار دارد وارد نشویم و به دنبال یک محل تمیز و خوب باشیم.

مورد بعدی ای که باعث می شود گاهی به جستجوی کافه ها و یا کافی شاپ های اطرافمان بپردازیم مسافرت است؛ وقتی به یک شهر دیگر سفر می کنیم هیچ اطلاعی در مورد نوشیدنی ها و یا حتی غذا های حلی و خوشمزه آن جا نداریم؛ علاوه بر این تمام مشکلاتی که پیش از این ذکر شد ممکن است برای ما پیش بیاید و کاملا در انتخاب رستوران و کافه برای ثبت سفارش گیج شویم! در این جا نیاز است تا از یک سامانه استفاده کنیم تا بتوانیم خاطره خوبی را در ذهن خود و خانواده مان به یادگار بگذاریم.

پرس و جو در بین مردم

تقریبا همه کسانی که قدیمی تر هستند این روش را می پسندند و اولین راهکاری که به نظرشان می آید پرسیدن آدرس یک محل خوب برای رفع نیازشان است. با توجه به مدرن شدن و جایگزینی اینترنت نسبت به ارتباطات حضوری و مکالمات و همچنین کم کردن اتلاف وقت شاید این راهکار دیگر مناسب و به صرفه نباشد.

گاهی پرسیدن آدرس از چند نفر اتلاف وقت را بیشتر می کند و حتی گاهی ممکن است فرد آدرس دهنده درست منظور ما را متوجه نشود و یا به اشتباه آدرس درستی را ندهد. از معایب دیگر این روش برای پیدا کردن مکان مورد نظرمان این است که نمی توان به درستی از کیفیت آن مطلع شد. ممکن است شما دوست داشته باشید تا قبل از رسیدن به محل مورد نظرتان با صاحب آن جا مکالمه داشته باشید و یا از نظرات مردم در مورد آن با خبر شوید تا مکان بهتری را انتخاب کنید که هیچ کدام از این موارد توسط این راهکار قابل انجام نیستند.

پیدا کردن کافی شاپ از گوگل

شاید اولین راهکار مدرنی که به ذهن ما برسد تا بتوانیم یک کافی شاپ خوب پیدا کنیم استفاده از گوگل باشد. اما این راهکار هم مشکلات و ایرادات خودش را دارد. به عنوان مثال تعداد کافی شاپ هایی که در گوگل مپ ذخیره و ثبت شده اند به نسبت کم است. به دلیل اینکه ثبت مغازه ها و محل های مختلف تجاری عموما توسط صاحبان کسب و کار ها انجام می شود و از طرفی کوچک بودن اکثر کافی شاپ ها تعداد کمی از صاحبان آن ها مغازه خود را در گوگل مپ ذخیره می کنند.

از طرفی مشکل بعدی ای که وجود دارد این است که حتی گاهی تصاویر ثبت شده درست و حقیقی نیستند و کامنت هایی (نظراتی) که در مورد هر مکان ثبت می شود ممکن است درست نباشد و تحت تاثیر دیگر عوامل نوشته شوند. در واقع متاسفانه شما نمی توانید از کیفیت واقعی یک مکان اطلاع پیدا کنید و برای پیدا کردن کافی شاپ خوب در اطرافتان به مشکل بر بخورید.

سایت های معرفی مکان های تفریحی – تجاری

مدتی از زمان ایجاد سایت های مختلف پلتفرمی برای رستوران ها می گذرد. در سال های اخیر چندین سایت مختلف در زمینه معرفی رستوران ها و حتی پیج های اینستاگرامی با همین زمینه شروع به فعالیت کرده اند. هدف فعالیت این سایت ها و پیج ها دقیقا همین بوده است تا بتوانند بهترین رستوران ها را از نظر قیمتی و کیفیت معرفی کنند.

بعضی از این سایت ها کافی شاپ ها را نیز ساپورت می کنند و صاحبان کافه ها و کافی شاپ ها می توانند مغازه خودشان را ثبت کنند. با این حال مشکلی که در این پلتفرم ها نیز وجود دارد جامع نبودن، اکثرا نداشتن شماره تماس برای انجام هماهنگی ها و یا ارسال نوشیدنی (و یا هر محصول خاص) و دقیق نبودن لوکیشن ها بوده است.

سایت خود مجموعه های رستورانی و کافی شاپی
سایت خود مجموعه های رستورانی و کافی شاپی

سایت خود مجموعه های رستورانی و کافی شاپی

در بعضی از شهر های بزر مراکزی وجود دارند که چندین رستوران و کافی شاپ را در کنار یک دیگر جمع کرده اند. این کار نیز برای به دست آوردن مشتریان بیشتر از انواع سلیقه ها انجام شده است. بعضی از این مجموعه ها برای خودشان وب سایت دارند و از این طریق می توانید شماره تماس های لازمه را پیدا کرده و کار های لازم را انجام دهید.

متاسفانه تعداد این مجموعه ها انگشت شمار است و از همان تعداد هم بعضی از آن ها وب سایت های کاملی ندارند و یا اصلا این آپشن را ندارند و تنها راه ارتباط غیر حضوری با آن ها شماره تماسشان است.

شما می تونید همین الان با مراجعه به بخش کافی شاپ ها یکی از با کیفیت ترین کافی شاپ های دور و برتان را پیدا کنید!

پس چگونه بهترین کافی شاپ اطراف خود را پیدا کنیم؟

هدف کافه مپ این است تا مشکل پیدا کردن کافی شاپ های خوب را حل کند. شما به راحتی می توانید در سایت ما نام نوشیدنی ای که دوست دارید آن را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان نوش جان کنید را جستجو کرده و سریعا به کافی شاپ منتخب بروید.

در کافه مپ ما این امکان را ایجاد کرده ایم که بتوانید برای گرفتن جشن تولد ها، سالگرد ها و دیگر مراسمات از قبل با مکان مد نظرتان ارتباط بگیرید، از لیست قیمت ها با خبر شوید و میزتان را رزرو کنید تا همه چیز حتی پیش از حضور شما آماده باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *