چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟

در شبکه های اجتماعی دیگر به هر دلیلی ممکن است صاحب حساب در آن شبکه اجتماعی قصد حذف حساب یا به اصطلاح دیلیت اکانت را داشته باشد؛ ولی آیا این قابلیت در اینستاگرام هم امکان‌پذیر است؟ قاعدتا بله! با ما همراه باشید تا آموزش حذف اکانت اینستاگرام را با هم ببینیم. اگر قصد حذف یکی […]

در شبکه های اجتماعی دیگر به هر دلیلی ممکن است صاحب حساب در آن شبکه اجتماعی قصد حذف حساب یا به اصطلاح دیلیت اکانت را داشته باشد؛ ولی آیا این قابلیت در اینستاگرام هم امکان‌پذیر است؟ قاعدتا بله! با ما همراه باشید تا آموزش حذف اکانت اینستاگرام را با هم ببینیم. اگر قصد حذف یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا را دارید که با قابلیت‌های شگفت‌انگیز خود مانند توانایی رشد کسب و کار و برندسازی، ربات‌ها که خود برای برنامه‌نویس‌ها درآمد زاست، جذب فالوور و افزایش محبوبت و… حذف کنید با ما همراه باشید.

استفاده از سایت اینستاگرام برای حذف اکانت

این روش را می‌توانید به کمک هر مرورگری انجام بدهید. برای آسودگی در حذف اکانت بهتر است از لپ تاب یا کامپیوتر شخصی استفاده کنید.

مرحله اول | ورود به صفحه دیلیت اکانت و لاگین

بعد از ورود به صفحه حذف اکانت اینستاگرام در صورتی که قبلا وارد اکانت خود نشده باشید یا به اصطلاح لاگین نکرده باشید،‌ فرم ورود به اکانت برای شما نمایش داده می‌شود. بعد از ورود به اکانت می‌توانید ادامه مراحل را انجام بدهید.

لاگین
لاگین

اما در صورتی که قبلا وارد اکانت خود شده‌اید ولی اکنون قصد حذف کردن اکانت دیگری را دارید در نوار سمت چپ با انتخاب گزینه خروج از حساب (Log out) وارد حسابی که قصد حذف کردن آن را دارید بشوید.

لاگ اوت و ورود با اکانتی دیگر
لاگ اوت و ورود با اکانتی دیگر

مرحله دوم | انتخاب دلیل حذف اکانت

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

در فرمی که مشاهده می‌کنید نوشته‌شده است: “Why are you deleting your account?” (یا به فارسی «چرا می‌خواهید حساب خود را حذف کنید؟») که شامل گزینه‌هایی از جمله “too many ads”،”can not find people to follow”،”privacy concerns”و… می‌شود. در این قسمت گزینه “something else” را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن دوباره رمز عبورتان جهت عوامل امنیتی روی “permanently delet my account” کلیک کنید تا اکانت شما کاملا حذف شود.

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *