کافه بن بست | bonbast cafe

ابران/همدان/سعیدیه

کافه بن‌بست یکی از کافه‌های باسابقه‌ همدان است که نان قدیمی بودن‌اش را می‌خورد. قبل از نقل مکان کردن به‌جای امروزی خود در نزدیکی دانشگاه بوعلی همدان قرار داشت. به‌خاطر همین نزدیکی، یکی از پاتوق‌های مورد استقبال دانشجویان بود. نزدیک به یک‌سال است که از جای قبلی خود به مکان جدید جابه‌جا شده است. با وجود این جابجایی هنوز از شناخته‌ترین و پرطرفدارترین کافه‌ها محسوب می‌شود. اگر شما هم همانند من رنگ‌مورد علاقه‌تان آبی‌ست و از دیدن رنگ آبی به شوق می‌آیید، کافه بن‌بست را از دست ندهید!

طراحی جدید این کافه برخلاف طرح قدیمی‌اش که با طرح چوب و نورکم بود؛ با دیوارها و مبل‌هایی به رنگ سفید و آبی طراحی شده است. همنشینی دورنگ سفید وآبی در طراحی فضای این کافه محفل آرامش‌بخشی را به‌وجود آورده است. درکنار میز و صندلی‌های رایج در کافه‌ها برای نشیمن، در این کافه نیز برطبق روال، مبل‌های راحتی برای تجربه نوشیدن یک قهوه در جویی صمیمی‌تر و دوستانه‌تر، قرار گرفته است.

منوی کافه بن‌بست متنوع است. از قهوه‌ها، چای و دم‌نوش‌ها، انواع نوشیدنی سرد و شیک‌ها و دسر، سالادو خوراک شامل پاستا و صبحانه انگلیسی در منوی انتخابی این کافه قرار دارد. سطح اقتصادی منو به صرفه است.

آدرس : همدان، تقاطع سعیدیه، ابتدای سعیدیه بالا (جنوبی)

تلفن : 09363360227

به ما امتیاز دهید و دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بلوار سعیدیه بالا
همدان استان همدان IR

مسیر یابی باگوگل

مسیریابی با Waze

Hamedan Saeedieh