مجموعه پارک آبی آبسار

ایران/اصفهان/پارک آبی/استخر

مجموعه ی آبسار سرزمین آب و آفتاب، مجموعه ی منحصر بفردی از عملکرد های ویژه ی تفریحی ، ورزشی و اقامتی است که در قالب یک معماری خاص و متفاوت در کنار هم سازماندهی شده اند.

با بهره برداری فاز نخست از بخش اول این پروژه مجموعه ی استخر سرپوشیده با امکانات و ویژگی های بی نظیر خود آماده ی استفاده عموم است. استخر آبسار با ۲۰۰۰ متر مربع فضای سالن استخر ، ۵۰۰ متر مربع فضای رختکن در دو بخش عادی و ویژه ، ۹۵۰ مترمربع سطح آب شامل استخر استاندار شنا ، استخر شیرجه ، استخر کودکان و ۳ جکوزی با دمای آب مختلف ، سالن ماساژ ، سونا خشک ، سونای بخار  ، استاندارد جدیدی از فضای تفریحی ورزشی آبی معرفی می کند.

نشانی :
اصفهان سپاهان شهر بلوار شاهد مجموعه آبی آبسار
تلفن :
03136510100

1 دیدگاه

  1. افتضاح

    من هم تازه با بچه ام رفتم متاسفانه یکی از بدترین تجربه های تفریحی ام بود متاسفم برای مدیریت این پارک.پرسنل به شدت بی ادب و بد اخلاقی داره. آب سرد هوای محوطه سرد .دو تا از سرسره های خوبش تعطیل بود دو تای دیگه هم که باحال بودن تیوب نداشتن .تقریبا ده تا تیوب داشتن که همه سوراخ بودن و باید کلی تو صف وای میاستادی تا تیوب گیرت بیاد بعد دوباره کلی تو صف منتظر میبودی تا تیوب رو باد کنن و سریع باید میرفتی ازش استفاده کنی چون تو همین فرصت که میرفتی بالا بادش خالی میشد وقتی سوار شدیم تا میومدیم پایین نصف بیشتر بادش خالی شد و پشتم کشیده شد رو سرسره ها نزدیک بود استخون دنبالچه ام بشکنه. وقتی هم رفتیم با چند نفر دیگه اعتراض کردیم گفتن همینه که هست دوست ندارید دفعه بعد نیایید . جالب اینه که برای هر نفر 50 هزار تومن هم گرفتن. بیشتر شبیه اینه که طرف پارک رو ساخته و ولش کرده به امون خدا یه تیوب سالم توی پارک پیدا نمیشه. حالا این پارک رو مقایسه کنید با پارک های مشهد. اصفهان دو تادیگه پارک هم داره اونا فکر کنم خیلی بهتر باشن من قبلا هم شنیده بودم این پارک خوب نیست تقصیر خودم بود که حرف دیگران رو گوش نکردم و رفتم

    +1

به ما امتیاز دهید و دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بلوار شاهد
اصفهان استان اصفهان IR

مسیر یابی باگوگل

مسیریابی با Waze

Esfahan Shahed