کافه مپ چیه و چکار می کنه؟!

سال ها بود که کافه های قلیونی و کافی شاپ ها وارد ایران شده بودن و تعداد زیادی از اون ها در حال فعالیت بودن؛ اما یک مشکل وجود داشت؛ ما نمیتونستیم بفهمیم کیفیت و قیمت کدوم کافی شاپ یا رستوران بهتره. از طرفی وقت برای امتحان کردن نوشیدنی ها و غذا های رستوران های مختلف وجود نداشت… این سردرگمی ها یک معضل حساب میشد تا اینکه ایده کافه مپ شکل گرفت!

شعار کافه مپ

شعار ما اینه که جواب سوال ” امروز کجا بریم؟! ” رو به راحتی در اختیار شما قرار بدیم. کافه مپ اولین و بزرگ ترین سایت مرجع معرفی گروهی توی ایرانه.

شما به راحتی می تونین از طریق کافه مپ کافه ها، رستوران ها، مراکز ورزشی و تفریحی و غیره رو بشناسید. علاوه بر این می تونید روزانه و هفتگی بهترین پیشنهاد از نظر قیمت و کیفیت رو ببینید و بین انتخاب های مختلف بهترین رو برای خودتون انتخاب کنین!

اگر می خواین برین بیرون ولی نمیدونین نوشیدنی یا غذای مورد علاقه تون کجا پیدا میشه و یا کجا با کیفیت بهتر ارائه میشه کافه مپ رو چک کنین!

لینکداین کافه مپ

اهداف کافه مپ چی هستن

صرفه جویی توی وقت و زمان

ما توی تیم کافه مپ هدفمون اینه که بتونیم کاری کنیم تا شما از وقتتون استفاده بیشتری بکنین. شما تنها با چک کردن سایت کافه مپ می تونین بهترین رستوران ها و اطلاعاتشون رو بعلاوه لوکیشن هر کدوم از اون ها ببینین و سریع به مقصدتون برسین. تازه! با کافه مپ توی هزینه ها هم میشه صرفه جویی کرد و غذا های خوب رو با قیمت مناسب خرید!

کاهش هزینه های تبلیغات برای صاحبان کسب و کار ها

اگر شما یک کافه دار و یا رستوران دار هستین ما هزینه های تبلیغات شما رو به حداقل می رسونیم. شما می تونین با صرف هزینه خیلی کمی به اندازه تبلیغات گسترده مشتری جذب کنین و کسب و کار خودتون رو زیر و رو کنین.

پیدا کردن هر کافه و رستوران و…

اگر دوست دارید توی شهر های مختلف ایران جاهایی که به نظر بیشتر مردم خوب بودن رو ببینین و یا کسی بهتون جایی رو معرفی کرده اما آدرسش رو ندارین، می تونید سریع بیاین توی سایت کافه مپ و اسم اون رستوران، کافه و … رو جستجو کنین!

ما ادعا داریم که کافه مپ می تونه بهترین غذا ها و نوشیدنی ها رو با قیمت ارزون براتون پیدا کنه. ما توی کافه مپ آدرس، لوکیشن، اطلاعات و نظرات مردم رو ذخیره می کنیم تا بهترین رو بهتون ارائه کنیم. اگر هم دوست دارین بدونین چه مکان های توی کافه مپ هستن، خوبه بدونین ما هر رستوران، مرکز تفریحی، کافی شاپ و کافه قلیونی رو ثبت می کنیم.

راستی اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستین می تونین مغازه خودتون رو توی کافه مپ ثبت کنین! خوشحال میشیم در مورد کسب و کارتون بیشتر بدونیم و بهتون کمک کنیم تا خودتون رو به همه نشون بدین.